Karameliniai plikyti sausainiai

2019-07-01 Autorius WorldRecipes.lt

Karameliniai plikyti sausainiai
Tokie karameliniai plikyti sausainiai gaunasi nerealiai gardūs, labai rekomenduoju. Jie tikrai verti visų pagyrų. Jiems reikia vos 5 ingredientų, tačiau iš jų išgaunamas tiesiog fantastiškai geras skonis, kuris niekada dar nenuvylė. Mano vaikai labai dažnai prašo, kad juos gamintume, o man ir mano vyrui jie taip pat labai patinka prie kavos puodelio. Tad dabar dalinuosi šiuo pamėgtu receptu ir su Jumis visais! :) 

Iš nurodytų ingredientų kiekių man gavosi 2 kepimo skardos sausainių.

Ingredientai

  • miltai: 170 gramų
  • sviestas: 75 gramų
  • kiaušiniai: 3
  • rudas cukrus: 130 gramų
  • pienas: 350 mililitrų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių į puodą supilkite pieną, sudėkite sviestą bei nuolatos maišydamos užvirkite.
 2. 2. Nukelkite nuo viryklės, suberkite miltus bei viską išmaišykite, kad neliktų gumuliukų.
 3. Reklama
 4. 3. Tuomet suberkite cukrų, gerai išmaišykite. Tešlą truputį (!!!) atvėsinkite, muškite kiaušinius (po vieną), viską gerai išsukite, - tinkamos konsistencijos tešla turi atšokti nuo puodo sienelių bei sušokti į vieną gumulą.
 5. 4. Jeigu išsukus kiaušinius tešla gavosi skystoka (nelaiko savo formos), grąžiname ją trumpam ant viryklės ir paplikome maišydamos, tai yra trumpai pakaitiname. Ji turi būti tokio tirštumo, kad išspaudus sausainius jie laikytų formą.
 6. 5. Taigi, dėkite tešlą į konditerinį maišelį bei spauskite sausainius. Man pačiai gavosi 2 kepimo skardos po 36 sausainius.
 7. 6. Galiausiai kepkite iki 200 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 20-30 minučių, kol sausainiai gražiai apskrus. Pasilepinkite!
 8. 7. Rekomendacija: Daugiau plikytų sausainių receptų rasite: Plikyti sausainiai.
Fantastiškai gardūs sezamo sėklų sausainiai
(4)