Jautiena greitpuodyje - jautienos troškinys su daržovėmis ir bulvėmis

2023-10-02 Autorius WorldRecipes.lt

Jautiena greitpuodyje - jautienos troškinys su daržovėmis ir bulvėmis
Mano virtuvėje vis aktyviau pradėjo garuoti greitpuodis. Nežinau, kiek laiko jis prastovėjo, kol patį pirmą kartą išdrįsau išmėginti ir tada supratau, kiek daug jame yra naudos! Pirmiausia, tai tauposi energija (kas nemėgsta sutaupyti, be jokių pastangų?). Antra priežastis, maistas yra pagaminamas bene dvigubai greičiau, nei mums įprastu būdų. Be to, greitpuodyje pagamintas maistas yra laikomas sveiku maistu. Beje, skonis taip pat yra ypatingas!

Mano šeima labai mėgsta skaniai bei šviežiai valgyti. O kadangi gyvenimas labai skuba, ne visada yra daug laiko sukinėtis virtuvėje ir gaminti keletą valandų kasdien, todėl greitpuodis tampa tikrų tikriausiu išsigelbėjimu. Kartais net iš darbo, grįžtu namo papietauti, tokiu atveju, iš vakaro susiruošiu produktus, grįžusi tik sudedu į puodą ir per maždaug valandą spėjame viską padaryti.

Kodėl aš taip ilgai laikiau neįdarbinusi šio aparato. Beje naudotis juo itin paprasta. Esmė - tik gerai uždaryti dangtį ir viskas! O dabar bėgam gaminti nuostabaus jautienos troškinio su daržovėmis greitpuodyje.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • jautiena: ~500 gramų (supjaustome stambokais gabaliukais)
  • morkos: 1 (didesnės)
  • žalios paprikos: 0,5
  • geltonosios paprikos: 0,5
  • česnakas: 3 skiltelių
  • bulvės: ~500 gramų
  • aliejus: šiek tiek (kepimui)
  • druska
  • pipirai
  • mėgstamos žolelės

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia į įkaitintą greitpuodį įpilame šiek tiek aliejaus kepimui ir, su atviru dangčiu, truputį apkepame sutarkuotą (arba supjaustytą) morką, smulkiai supjaustytą česnaką bei juostelėmis supjaustytas paprikas (paprikas galite rinktis ir kitokias, pagal savo skonį).
 2. 2. Tuomet dedame jautieną ir šiek tiek apkepame.
 3. Reklama
 4. 3. Pagardiname druska, pipirais ir mėgstamomis žolelėmis.
 5. 4. Po to dedame perpus supjaustytas bulves. Įpilame vieną stiklinę vandens.
 6. 5. Puodą gerai uždarome!!! ir dviem žiedams iškilus, kaitrą išjungiame. Gaminame 15 minučių. Patiekiame ir skanaujame!
 7. uždarytas greitpuodis troškinio gaminimui
 8. 6. Pastebėjimas: Man pačiai asmeniškai itin patinka jautiena. Jau ne vien tik savo gerosiomis savybėmis, bet ir pačiu skoniu. Seniau niekaip nepavykdavo man jos tinkamai pagaminti. Beveik visados gaudavosi gana kieta. O su šiuo puodu, gaminta tokiu būdu, mėsa tampa tiesiog ideali!
 9. 7. Rekomendacija: Daugiau jautienos troškinių receptų rasite: Jautienos troškiniai.

Jurga

Tikrai labai skanus troškinys su paprikomis. Jos čia puikiai tiko.
Atsakyti
Lėtai kepta jaučio uodega
(1)
Perlinių kruopų sriuba su jautiena
(4)
Jautienos tako su kukurūzų kremu
(1)