Lietinių sumuštiniai "Ala kebabai"

2018-11-29 Autorius WorldRecipes.lt

Lietinių sumuštiniai "Ala kebabai"
Itin patogūs sumuštiniai/kebabai pasiimti į iškylą. Arba tiesiog skanauti žiūrint krepšinio ar kitas sporto rungtynes. :)

Tikrai labai primena kebabus, tik vietoje tortilijos naudosime savo pasigamintus lietinius. Bet galiu tik dar kartą patikinti, kad skoniu nei kiek nenusileidžia tikriesiems kebabams. Išmėginkite. Įdarui, jeigu norisi, galima keisti ir pagal save, pvz. vietoje kiaulienos naudoti vištieną ar jautieną ar kitą įdarą. Taip pat jeigu nemėgstate, galite nenaudoti morkų.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Lietiniai: Iš pradžių kiaušinius išplakame su druska, tada išmaišome su aliejumi bei pienu. Tuomet beriame persijotus miltus bei užmaišome tirštą tešlą. Paruoštai tešlai leidžiame mažiausiai 30 minučių pastovėti, kad miltai išbrinktų.
  2. 2. Po to nuolat maišydamos supilame vandenį. Jo kiekį būtinai reguliuojame pačios - tešla turi gautis pakankamo tirštumo ir ne per skysta.
  3. Reklama
  4. 3. Paskui gerai įkaitiname keptuvę, pirmąją galite lengvai patepti su aliejumi. Pilame tešlos, vartomu judesiu ją paskirstome po visą keptuvę bei lietinius apkepame iš abiejų pusių. Pradėję rusti krašteliai yra tas ženklas, kad blyną jau laikas apversti. Šitaip iškepkite visus lietinius.
  5. 4. Įdaras: Maltą mėsą pakepinkite kartu su smulkiai pjaustyti svogūnu, sutarkuota morka bei prieskoniais (aš šį kartą dėjau druską, pipirus ir aštrius mėsos prieskonius).
  6. 5. Tuomet lietinius ištepkite pomidorų padažu, paskirstykite keptą mėsytę, dėkite supjaustytus salotos lapus, pomidoro gabaliukus, pabarstykite tarkuoto fermentinio sūrio, užpilkite padažo. Lietinio kraštelius užlenkite, dėkite į kepimo skardą bei kepkite įkaitintoje orkaitėje maždaug 10-15 minučių. Skanaukite dar karštus!
  7. 6. Pastebėjimas: Labai gardu tokius pasigaminti tarkim žiūrint krepšinio rungtynes. Tikras skanumėlis. Tikrai nenusileidžia pirktiniams ar gamintiems su tortilija. Įdarą galite pagal save, pvz. kiaulieną pakeisti į vištieną.
  8. 7. Rekomendacija: Daugiau kebabų receptų rasite: Kebabai
Keptuvėje kepta kiaulienos šoninė su garstyčių padažu
(4)
Garnyras prie keptų šonkauliukų
(1)
Apvirti ir kepti šonkauliukai orkaitėje
(7)
Kiaulienos suktinukai su faršu ir džiovintais baravykais
(1)