Nebeišmeskite kavos tirščių iš savo puodelių! Štai genialūs jų panaudojimo visuose namuose būdai

2020-01-23 Autorius WorldRecipes.lt

Nebeišmeskite kavos tirščių iš savo puodelių! Štai genialūs jų panaudojimo visuose namuose būdai
Nepriklausomai nuo to, kaip tu įprastai ruoši savo kavą, tau visados atlieka kavos tirščiai. Pirmasis mūsų instinktas būna juos išmesti tiesiog lauk, bet apgalvokite galimybę vietoje to juos išsaugoti.

Pasirodo, malta kava gali būti itin naudinga teisingai ją naudojant. Išbandome kelias iš šių fantastiškų idėjų jau artimiausiu metu!

Ingredientai

  • kavos tirščiai (malta kava)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Padės nuo kenkėjų: Kavos tirščiai sulaik kates, šliužus bei sraiges nuo patekimo į jūsų kiemą ir sodą. Išmėtome truputį tirščių aplink namą, kad juos atbaidytume.
 2. 2. Morkos mėgsta kavos tirščius: Sumaišęs kavos tirščius su morkų sėklomis, tu pamatysi morkų dydžio ir kokybės padidėjimą. Šaunu, ar ne?
 3. Reklama
 4. 3. Kompostas: Jeigu jūs nepasiruošę naudoti kavos tirščių vietoje trąšų, padarome iš jų kompostą. Tai leidžia pridėti azoto į potencialią būsimų trąšų partiją.
 5. 4. Pašalina riebalus bei nešvarumus: Kavos tirščiai padeda išplauti nešvarius puodus.
 6. 5. Smirdintis šaldytuvas? Pašalina nemalonų kvapą iš tavo šaldytuvo. Sudžioviname truputį kavos tirščių ir patalpiname juos konteineryje vienoje iš šaldytuvo lentynų.
 7. 6. Smirdinti kriauklė? Pašaliname nemalonų kanalizacijos kvapą kriauklėje. Tai tarsi natūralus dezodorantas!
 8. 7. Atgaiviname kūną: Įtriname kavos tirščiais savo rankas tarsi muilu, o po to nuplauname. Tai padeda pašalinti bet kokius nemalonius kvapus po maisto produktų, tokių kaip svogūnas bei česnakas, ruošimo. Tirščiai minkština odą.
 9. 8. Paslėps tamsaus medžio baldų įbrėžimus: Jeigu ant jūsų medinių balų yra įbrėžimų, tai maltą kavą galite naudoti norint sumažinti subraižytos srities matomumą.
 10. 9. Nešvaraus židinio nebebus: Žiemos metu daugybe žmonių naudojasi židiniais. Bet nemalonus pašalinis efektas yra netvarka, kurią sukuria židinys.
 11. 10. Kitą kartą kavos tirščiais pabarstome židinio dugną, kad padėtume sulaikyti pelenus, kad jie neskraidytų.
 12. 11. Oro gaiviklis: Mėgstate kofeino kvapą? Naudojame kavos tirščius, kad sukurtume tokį pat kvapą savo namuose.
 13. 12. Žvakė iš kavos: Kavos tirščiai gali būti panaudojami perdirbtoje žvakėje, kuri tikrai tinka bet kokios patalpos dekoravimui.
 14. 13. Suminkština odą: Kavoje gausybe antioksidantų, o taipogi kofeino, kuri daro ją naudinga odos priežiūrai.
 15. 14. Kava plaukų spalvai: Masažuojame kavos tirščiais savo plaukus plovimo metu, kad padarytume juos lygiais bei žvilgančiais. Plaukai patamsės!
 16. 15. Pastebėjimas: Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.
 17. 16. Rekomendacija: Daugiau kavų receptų rasite: Kavos.
Matcha latte kava
(1)
"Dalgona" kava
(11)
Juoda kava
(2)
Kava "Frappe"
(4)