Nekeptas duonos tortas - gamyba su kremu ir kumpiu

2023-08-01 Autorius WorldRecipes.lt

Nekeptas duonos tortas - gamyba su kremu ir kumpiu
Kažkaip šiais metais mano dukros gimtadieniui išėjo toks "3-jų pyragų gimtadienis" - iš vakaro pasiruošiau tris pyragus ir daugiau nieko rimto, tik kelis užkandžius. :) Šis duonos tortas išsluoksniuotas su kumpiu, sūriu ir kiaušiniais idealiai tiko kaip šaltas užkandis; anksčiau publikuotas kyšas (Quiche Lorraine) atliko karšto patiekalo rolę (kaip minėjau, labai patiko suaugusiems svečiams), o saldžiam stalui nešiau jogurtinį persikų tortą, kurį tiesiog pamilo vaikai.
      
Duonos tortas skamba itin įmantriai gaminiui, kurio nereikia net kepti ir viso labo jam užtruksite apie 15 minučių. Nėra nieko čia gurmaniško, beveik tarso sumuštiniai, bet vyriška kompanijos dalis, kaip ir reikėjo tikėtis, už šį tortą nubalsavo pačiais aukščiausiais balais. :)

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia sumaišykite kremą iš tarkuoto fermentinio sūrio, lydyto sūrelio, pusės indelio majonezo ir kapotų svogūnų laiškų.
 2. 2. Antram pertepimo sluoksniui sumaišykite tuną, kapotus virtus kiaušinius ir pomidorų padažą.
 3. Reklama
 4. 3. Trečiam sluoksniui susmulkinkite kumpį su raugintais agurkėliais ir trupučiu majonezo.
 5. 4. Duonos pluteles nupjaustykite ir klokite riekeles į didelę formą (28 centimetrų skersmens).
 6. 5. Išdėliokite duonos pagrindą, pertepkite sūrio kremu.
 7. 6. Klokite antrą duonos sluoksnį ir užtepkite kiaušinių-tuno masę.
 8. 7. Ant viršaus sudėkite kumpio-agurkėlių sluoksnį (pagal originalų receptą juos būtų reikėję darkart perkloti duonos riekelėmis, bet man jų nebeužteko ir labai gerai, nes trijų duonos sluoksnių tikrai būtų per daug, bent jau mano skoniui).
 9. 8. Tortą dėkite keletui valandų į šaldytuvą (dar geriau, kad duona susigertų, palaikyti per visą naktį).
 10. 9. Patiekdami aptepkite torto kraštus likusiu majonezu ir papuoškite alyvuogėmis ir/ar išpjaustyta rožele iš agurkėlio. Skanaukite!
 11. 10. Patarimas: Aš rekomenduoju apatiniam sluoksniui sudėti kumpio įdarą, o ant viršaus tepti sūrio kremą - tiesiog man asmeniškai taip gal būtų gražiau.
 12. 11. Rekomendacija: Daugiau duonos tortų receptų rasite: Duonos tortai.
Virtas veršio liežuvis
(3)
Tacos su faršu - tradicinis meksikietiškas receptas
(2)
Traškūs kalmarų žiedai su padažu
(10)