Skaniausias baltas padažas prie žuvies

2023-10-19 Autorius WorldRecipes.lt

Skaniausias baltas padažas prie žuvies
Toks baltas padažas idealiai tinka prie žuvies: menkės ar lašišos. Aš pati labai dažnai keptuvėje iškeptą žuvį patiekiu su basmati ryžiais ir daržovėmis, pvz., virtais brokoliais, o šis skaniausias žuvies padažas kuo idealiausiai papildo patiekalą.

Iš nurodytų ingredientų kiekių gaunasi maždaug 2 padažo porcijos, bet jeigu esate dideli padažų mėgėjai ir jo "kabinate šaukštais", tai padažiuko užteks tik vienam žmogui. :) 

Ingredientai

  • sviestas: 24 gramų
  • miltai: 19 gramų
  • pienas
  • druska, itališkų žolelių mišinys / raudonėlis, maltas muskato riešutas

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių puodelyje ant nedidelės ugnies ištirpinkite sviestą. Nuimkite nuo kaitros, įberkite miltų bei viską gerai išmaišykite šluotele.
 2. 2. Tuomet puodelį vėl dėkite ant ugnies, įpilkite šlakelį pieno bei šluotele viską gerai maišykite, kad neliktų gumuliukų.
 3. Reklama
 4. 3. Įpilkite dar šlakelį pieno bei maišydamos kaitinkite, kol pienas beveik užvirs, bet užvirti nereikia.
 5. 4. Įdėkite druskos, raudonėlių, muskato riešuto ir išmaišykite.
 6. 5. Po to nuimkite puodą nuo kaitros bei leiskite pastovėti, pabrinkti.
 7. 6. Pieno kiekis priklausys nuo kaitros ir kaitinimo laiko. Jeigu padažas per tirštas, įpilkite dar šiek tiek pieno. Aš pati visada ruošiu maždaug geriamojo jogurto tirštumo padažą. Skanaus!

Valerija

Elementariausias, paprasčiausias bešamelio padažas. Prie žuvies tai tik iš visiško vargo, jei iškepėt neskaniai ir bandot kažkaip užmaskuot...
Atsakyti
Jautiena kinietiškai: Jautienos ir daržovių "stir-fry" ir teriyaki (terijaki) padažas | Receptas
(9)