Aš nežinojau, kad ūkinis muilas yra galingiausias įrankis sveikatai ir grožiui… Dabar aš jį visą laiką naudoju!

2020-01-09 Autorius WorldRecipes.lt

Aš nežinojau, kad ūkinis muilas yra galingiausias įrankis sveikatai ir grožiui… Dabar aš jį visą laiką naudoju!
Ūkinis muilas gali sėkmingai ne tik skalbti, bet ir būti naudojamas uždegiminiams procesams gydyti (iki pat pradžios gangrenos). Paskaitom!

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • ūkinis muilas

  Recepto paruošimas

 1. 1. Gydo ginekologines ligas: Net ginekologinės ligos gali būti sėkmingai gydomos ūkiniu muilu.
 2. 2. Apsaugojimas nuo infekcijos: Chirurgai puikiai žino apie fantastišką ūkinio muilo gebėjimą pakeisti chirurgines pirštines - jie užgarantuoja, kad net tuomet, kai yra pjaunama operacijos metu, infekcijos rizika yra minimali.
 3. Reklama
 4. 3. Plaukų priežiūra: Ūkinis muilas gali Jums lengvai padėti, kad plaukai taptų stori bei sveikesni (pleiskanos išnyks, taipogi ir trapūs plaukai). Bet, kad galvos oda nebūtų išdžiovinta po tokio plovimo, reikia nuplauti galvą rūgštiniu tirpalu, kurio pagrindas yra actas arba pačios paprasčiausios citrinų sultys.
 5. 4. Odos atjauninimas Muilu yra patartina praustis - ne mažiau kaip du kartus per savaitę, kad oda visados būtų jauna. Po plovimo yra privalu ištepti odą paprastu kūdikių kremu. Ir tokių plovimų poveikis, kaip garantuoja tie, kurie tai išbandė, yra daug geresnis už brangių profesionalių kosmetikos priemonių naudojimą.
 6. 5. Priemonė nuo peršalimų: Peršalimas gali būti nesunkiai išgydytas net naudojant ūkinį muilą nuo pat peršalimo pradžios. Tiesiog yra būtina padaryti muilo tirpalą, užpilti vatos tamponą bei apdoroti nosies degeneraciją. Nosis niekados nebus užsikimšusi, o po 2-3 tokių procedūrų ilgam pamiršite ir patį peršalimą.
 7. 6. Plaukų šalinimo pagalbininkas: Po depiliacijos žmonės taipogi naudoja ūkinį muilą, kad jautriose vietose būtų pašalintas odos paraudimas. Pakaks tik vieną kartą suvilgyti tą vietą ir nebeliks jokio dirginimo.
 8. 7. Dantų priežiūra: Jeigu yra burnos ertmės problemų, dantų šepetėlį galima apdoroti ūkinio muilo tirpalu ir palikti per visą naktį. Iki ryto tu galėsite būti tikras, kad jūsų dantų šepetėlis bus pilnai dezinfekuotas.
 9. 8. Nuostabus antiseptikas: Ūkiniame muile yra daugybe šarmų, greitai bei labai efektyviai tirpinančių nešvarumus, taipogi turi antimikrobinį poveikį. Nenuostabu, kad medicinoje šiurkštus muilas vis dar yra naudojamas ir kaip antiseptikas.
 10. 9. Priešgrybelinis pagalbininkas: Kai tarnavau kariuomenėje, gydžiau kojų grybelius tokiu muilu. Tiesiog vieną savaitę ryte ir vakare nuplauname kojas šaltame vandenyje su ūkiniu muilu.
 11. 10. Nuostabus vaistas nuo edemos: Ūkinis muilas – nuostabi priemonė norinti pašalinti edemą. Norint tai padaryti, užteks ištirpinti muilą vandenyje ir po to patrinti su gautu tirpalu. Procedūrą privalu atlikti kelis kartus per dieną.
 12. 11. Prevencija nuo virusų ir bakterijų: Dauguma gydytojų rekomenduoja praustis su šiuo muilu kas dvi savaites: šitaip apsaugosite save nuo virusų bei bakterijų.
 13. 12. Kojų priežiūra: Nuo įtrūkimų ant kojų kulnų tau prireiks dviejų litrų karšto vandens, vieno šaukštelio sodos ir vieno šaukšto ūkinio muilo.
 14. 13. Fantastiška priemonė plaukų slinkimui: Ūkinis muilas nuo plaukų slinkimo padeda amžinai. Plauname plaukus tik šiuo muilu. Nenaudojame jokių kitų ploviklių. Plaukus reikia plauti du kartus per savaitę. Aš ati tai kartojau 2 mėnesius. Rezultatas yra fantastiškas.
 15. 14. Efektyvi priemonė nuo nudegimų: Jeigu sutepsite nudegusią vietą su muilu bei leisite jam išdžiūti, tada ne tiks dings pūslės bet ir nebeliks paraudimų! Išbandyta daugybe kartų. Pabandykite ir Jūs!

Danute

Svaros prekese yra tamsaus ukinio muilo
Atsakyti

Jonas

O konkrečiau, kur yra tos ,,švaros" parduotuvės ?

Daiva Dapkute

Visiškai sutinku su Anila
Atsakyti

As

Pritariu ir as Jusu nuomonei
Atsakyti

Regina.

Tai tiesa, bet tokio kaip nuotraukoje jo nėra. Jis yra šiuolaikiškas ir yra baltos spalvos ,o ar yra toks nuostabus ,čia klausimas?
Atsakyti

undefined

Rasti galima, tik reikia paieškoti, anksčiau atveždavo iš Baltarusijos...

Genė

Yra tokio parduotuvėj švaros prekės. Perku pati, lygiai toks, kaip foto

Vilma

Pas bobutes turguj yra

Rasa

Yra turgeliuosę, karoliniškėse, šeškineje

Ona

Pasižiūrėk "Žaliojoj stotelėj" pardavinėja tokio

Irena

Kėdainiuose, giraitės parduotuvės viduje yra skyrelis prekių, tikrai geras tamsus ūkiškas muilas 1 eur

...

Yra švaros prekėse

Aušra

Galima nusipirkti Ringuvos parduotuvėse ir Merėje.

undefined

Superinė priemonė prausimuisi, tik jei nėra jokių priedų (tulžies ar ko kito), o visokios kitos priemonės su chemija yra baisu, nes per odą chemija patenka beveik taip pat, kaip valgant...
Atsakyti

Jorė

Muilas turi būti tik tamsus galvos plovimui
Atsakyti

Jorė

Ukinis muilas galvai plauti turi būti tik tamsus
Atsakyti

Rekomenduoju

Ringuvos "Senolių" 🙂
Atsakyti

Erika

Ūkiškas muilas labai padeda stipriai nudegus saulėje. Nuima skausmą ir deginimą
Atsakyti

Aura

Visiškai sutinku, kad ūkiškas muilas padeda ir sveikatai ir grožiui...
Atsakyti

Laima Laima

Su ūkiniu muilu išsigydžiau spuogą nosies viduje, apsigyniau nuo gripo, fantastiškas dalykas!😀👍Siūlau pabandyti!
Atsakyti

S

O kaip jus apsigynete nuo gripo? Pasidalinkit prasau.

Salvė Papšiene

Pritariu. Visur naudoju ūkišką muilą; prausiuosi, skalbiu.

Rolka

Kas pardavinėja rusiškus vaistus pas jų gali gauti ir tikro rusiško ūkiško gerojo muilo.
Atsakyti

Inga

Bet tai jo kvapas labai ne koks, tai nusimaudžius ar plaukus išplovus taip ir smirdėsi visas.
Atsakyti

Irena

Daug metų išdirbau valytoja mokykloj sienas dažytas,suolus ir kt.plaudavom su ukišku muilu nepalikdavo dryžių iršvariai ir lengvai nusiplaudavo.Namuose irgi naudoju dauk kur.Dabar pamėgisiu plauti plaukus nes labai veliasi ir slenka.
Atsakyti

Ramute

Plaunu galva ūkišku muilu, plaukai atsigavo, o jau galvojau, kad nupliksiu. Dekinga už gera patarimą.
Atsakyti

Vilma

Bandžiau plauti su ūkišku muilu,tiesiog tragedija.Išsausejio plaukai susivelia tik ne galvai plauti.Šeip buitije tinka

Janina

Pleiskanas išsinaikinau plaudama galvą su ūkišku.Plaukų slinkimą sustabdė saulėgrąžų valgymas.
Atsakyti

Irena

Dabar reikia skaityti sudėtį vienur įdėta balintojo ir sodos
Atsakyti

#

Marš visi atgal į socializmą, arba į RU, ten galėsim viską su ūkišku muilu gydytis. Akmens amžius, juokinga. Turiu, kažką išplaunu, labai sausina odą, nematau stebuklo.
Atsakyti

Rita

Slaugos kursuose moke, jei vieta kur isvesta stoma sudirgusi ir paraudusi, ja reikia praplauti su ukisko muilo konsistensijoje pamirkytu tamponeliu.
Atsakyti

Alvyra.

Niekas neparašė, kad ūkišku muilu, gydomi pūliniai. Šaukštą ūkiško muilo, sutarkuokite su burokine tvarką ir sumaišykite su šaukštu grietinės. Idekite į binta ir ant tos vietos, apvyniokite. Taip kelis kartus. Pabals žaizda ir ištrauks karšti, nurims skausmas ir praeis. Bandžiusi ne vieną kartą sūnui, kai lankė baseiną. Liksite sveiki.
Atsakyti

Audre

Kai leidžia vaistus ir atsiranda toje vietoje sukietejimas tikrai padeda ūkinis muilas,ismuiluoji maistinę plėvelę ir dedi ant skaudžios vietos ,padeda iš karto ,isbandyta
Atsakyti

Rima Da

Pati esu išbandžiusi ūkišką muilą nuo sumušimų bei atsirandančių mėlynių.Patepti drėgną muilo gabaliuką ant sumuštos vietos,akyse išnyks iššokęs guzas ar mėlynė
Atsakyti

Inga

Išbandytas dalykas, tikrai veikia.

Irena

Taip, šitą ir aš išbandžiusi.

Jolanta

Tikrai taip. Augindama tris vaikus visada žinojau, kad tai puiki pagalba nuo guzų ir mėlynių, nes jau iš savo močiutės tai išgirdau.

Jolita

žiūrėjau vieną programą per televizorių,reikia tepti panosę einant į lauką kai būna gripo epidemija,paskui labai gerai tepti padidėjusius limfmazgius ypač onkologiniams ligoniams.
Atsakyti

Muilas

Ne panosę,bet nosies landas iš vidaus

Dana

Gryzusi namo po darbo ausu krapstuka pamuilinu ukisku muilu ir gerai isplaunu nosi, apsauga nuo visu infekciju
Atsakyti

Edita

Aciū už patarimą. Isbandysim

Nijole

Padėti tai padės, tačiau per laika išsausina nosies gleivinę ir gali imti kraujuoti. Zodziu, naudoti ne per daznai...

Zita

Pati didžiausia nesąmonė
Atsakyti

As

Tikrai,cia nera nesamones,naudoju ukini muila visur ir daug metu.Galima skalbti ir vilnonius gaminius,aisku reikia perskalauti su actu.Medines grindis plaunu tik su actu 5 litrai vandens puse stiklines acto,bet ne citrinos sulciu.

Genutė. Ačiū už puikią informacija.

Tai tiesa. Mano mama, turėdama 77 metus, neturėjo raukšlių. Teta taip pat. Jos visada prausdavosi ukisku muilu

Augustė

Anksčiau ir aš nepatikėjau o dabar parašysiu kad ūkinis muilas yra sąmonė nes mano mama naudojo ir dabar naudoja tokį muilą patarė ir man o mano oda yra nuo vaikystės probleminė kiekvieną dieną išsimuiluoju ūkiniu muilu veidą veidas galiu patvirtinti tikrai švarus todėl dabar naudoju kiekvieną dieną būtent tokį muilą einant į dušą
Aš nežinojau, kad ūkinis muilas yra galingiausias įrankis sveikatai ir grožiui… Dabar aš jį visą laiką naudoju!

Augustė

Ponia Zita anksčiau ir aš nepatikėjau o dabar parašysiu kad ūkinis muilas yra sąmonė nes mano mama naudojo ir dabar naudoja tokį muilą patarė ir man o mano oda yra nuo vaikystės probleminė kiekvieną dieną išsimuiluoju ūkiniu muilu veidą veidas galiu patvirtinti tikrai švarus todėl dabar naudoju kiekvieną dieną būtent tokį muilą einant į dušą

Edita

Visa gyvenimą plaunu plaukus tik su ūkisku muilu, prausiuosi. Visi stebisi mano puikiais plaukais..... Tikra tiesa... Patariu visiems isbandyti
Atsakyti

salve

Pritariu.

Rasa

O perskalaut reikia su kuom nors pvz.su actu ar citrina

Eugenija Čepelienė

Darbe prasikirtau nosi.galvojau paakiai bus mėlyni.parbėgau namo ir dėjau muilo kompresus .muilinau vėl dėjau.ir net visi nstebo nei patinmų nei mėlynių nebuvo.tik kur prakirsta vieta labai greit užgijo net žymės neliko.ir kas svarbiausia nuėmė skausmą po traumos.net stebūklas.jai kas būtų sakęs būčiau nepatikėjusi
Atsakyti

Virga

Bet pleiskanų atsiras nuo ūkiško muilo. Sausina galvos odą.
Atsakyti

Agne

Kur jo yra pirkti?

Rasa

Praskalaujat vandeniu su obuolių actu ar citrina

Žibuolė

Sutinku. Man taip ir buvo

salve

Plaunu galvą ūkišku muilu bet pleiskanų neatsiranda.Reikia perplauti vandeniu su actu.

salve

Plaunu galva su ūkišku muilu, perplaunu su obuolių actu į stiklinę valgomąjį šaukštą; plaukai purūs, blizga.

Daiva Dapkute

Nu manau visai nesamone,tai kokia oda reikia turėti,kad stebuklus ūkinis daro,kad virtuvinius rankšluostukus išmuilavus ir palikti kelioms valandoms tai tikra tiesa.
Atsakyti

Adrija

Ūkinis muilas daro stebuklus, visą laiką duše tik su ūkiniu muilu prausiuosi, oda lygi, švytinti....patikėkite!

Liuda .

As visa laika plaunu su ukisku muilu. Aš nieko pries gal ir padeda. Senais laikais patalynes virindavo su ukišku muilu tarkuodavo. Patalyne buvo balta
Atsakyti

S.V

Pries 23 metus dirbau ligoninej tai visus instrumentus ir svirkstus virindavom ukiskam muile otik paskui kaitinom aukstos temperatures krosnyse.
Atsakyti

Rasa

Na ir nesąmonės,23 metai ligoninėj ir ūkiškas muilas?Jūs ką,ateiviai,chemijos nesimokėt?

Vincas

Turiu nuo rusų laikų viska prausiu liuks visi stebisi iš kur toks jaunas
Atsakyti

Bitė Maja

Kaip šaunu,Vincai,kad esate toks zapaslyvas!

Jolanta

Turiu dermatita ant rankų pirštų. Ūkiškas muilas ir kinietiška mostelė už centus - vieninteliai vaistai kurie padeda kai atsiranda ši bėda.
Atsakyti

Lina

Kas per kinietiska mostele?

Šis receptas su virtu kiaušiniu daug skaniau! :)

Kur jo gauti???? :) parduotuvių lentynose :)
Atsakyti

Genute

Yra cenruose. IKI esu pirkusi, TAU centre.

Kęstutis

Dar galima rasti, o geriausiai gryžti atgal į socializmą. Mano laikais, vaikų rūbialius skalbėme būtent su ūkiniu muilu.Pirmiausiai muilą sudroži, po to išverdi, kad būtų vientisa masė , po to ,drabužėliai, muilas ,virinimas. Šiuolaikinė skalbyklė išskalbia, bet nedezinfekuoja.

Roma

Zalia stotele

Adrija

Ūkiškas muilas daro stebuklus...
Atsakyti

Salvė Papšiene

Pritariu,kad ūkiškas muilas gera dezinfekcinė priemonė ypač šiuo metu kai siaučia virusai.
Atsakyti

Stase Tumoniene

Pradėjau plauti galvą ūkiniu muilu man pradėjo plaukai garbanotisais perplaunu obuolių actu plaukai opasidarė gražesni
Atsakyti

Roberta

Nu man nesigarbanoja, neissiplauna galva. O veido sausai odai, tai išvis. Rašo tepti prieš tai kremu. Tai kam tada iš vis tuo ūkisku praustis. Visa kita gerai.

Ana

Reikia išplovus galvą praskalaut su vandeniu įpylus acto trp, kad vanduo taptų minkštas. Vaikystėj tik su ūkišku muilu mama plaudavo ir su acto vandeniu skalaudavo ir dabar 60 metų mano plaukai stori ir gražūs👍🏽

Dalia R.

Prie viso to ka perskaiciau,galiu pridet,,kad kaime visi plaudavome ir galva trinkdavome tik ukisku muilu,,,daug kas pavydejo graziu plauku,,persikelus i miesta,pradejau trinkt su sampunu,,,plaukai slidesni,,per laika plaukai sunyko,,aisku prisideda mityba ir visa kita,,,dar..dirbant sode,darze ar siaip lauke rankos labai nukencia,,siurksteja oda,,pleiskanot pradeda,,tai nuo pat mazu dienu darau taip,nusiplauni svariai rankas ir imuilini ukisku muilu...viskas palieki nudziut...uzgydo oda,,taip pat su kojom,,pedom,,,atmirkau kojas,,gerai nusveiciu padus,,kulnus ,,,nuskalauji svariu vandeniu imuilini ,,nudziuvo ir...eini miegot...paskutiniu laiku,,pries vaziuojant i soda taip issimuilinu rankas,,nusidziovinu ir...vaziuoju dirbt..kazkada.ranku oda suskirsdavo taip,,kad kraujas tryksdavo,,,daug metu naudoju ukini neturiu jokiu bedu,dar ziuriu i procentus perkant,raso ant pacio muilo.perku 72%.
Atsakyti

Tikrai taip

Augau daugiavaikėje šeimoje. Ne visada mes gyvenome gerai. Pamenu buvo laikas, kai tėvai neistengdavo nupirkti net šampūno ar vonios priemonių. Tada plaudavau galvą ūkišku muilu. Tai drauges klausdavo kuo plaunu galva, kad plaukai taip blizga. Tiesa pasakyti man būdavo gėda. Atrodo reikės pradėti vėl taip daryti - plaukus plauti ūkišku muilu.
Atsakyti

Jolanta Tamulienė

nuo slogos padeda,kelis metus uzsikimsusia nosies ertme istrinu ir iskart praeina,jokios slogos
Atsakyti

Anila

Dabar tokio ūkiško muilo,koks būdavo anksčiau nebėra...chemijos bomba.Pirma sudėtį pasiskaitykite,Bijau su tokiais muilais net kojas plauti.
Atsakyti

As

Sventa teisybe ,nieko gero

undefined

Odai gali kenkti, jei ūkinis muilas su priedais (tulžimi ar dar kai kuo), paprastu ūkišku muilu prausiuosi jau seniai, ir nors mano oda jautri, viskas labai puiku. Veidą valau sudrėkinta vandeniu vata ir aliejumi (saulėgrąžų). Ūkiniu muilu patariama plauti net dantis (jei neklystu, jis šarmina organizmą, o tai organizmui naudinga)...

Stanislava Šileikienė

Tokio senoviško 72% ūkiško muilo kažkada pirkau Kauno Urmo bazėje, tik neprisimenu kuriam sandėly... reikia paieškot...

Rita

Muilas gaminas iš gaišenų tikrai natūralus
Atsakyti

Jonė

Būna dabar skystas. Aš perku turguje labai puiki priemonė skalbti. Ar tai tas pats ?
Atsakyti
Šiltos daržovių ir lęšių salotos
(3)