Kepta cukinija miltuose

2022-04-28 Autorius WorldRecipes.lt

Kepta cukinija miltuose
Labai lengvas, greitas ir skanus patiekalas, kuris gali būti kaip garnyras! Cukinijas galima pavadinti universalia daržove. Cukinijos yra neutralaus skonio ir tinka beveik visiems maisto produktams. Cukinijos yra troškinamos, kepamos, verdamos ir iš jų net yra verdami - desertai, uogienės, kepami įvairūs kepiniai. Labai populiarus cukinijų sezono patiekalas - kepta cukinija miltuose. Jaunos cukinijos, apkeptos griežinėliais miltuose, yra itin skanios, sultingos ir minkštos. Daugelis žmonių mėgsta šį patiekalą dėl paruošimo greičio ir lengvumo, patiekalo skonio ir sotumo.

Cukinijas tokiam patiekalui geriausia naudoti jaunas, kai jose sėklų praktiškai nėra, o odelė labai švelni ir švelni. Žinoma, jei norite, galite kepti cukinijas ir gana subrendusias, nuimdami nuo jų odelę ir pašalindami šerdį su sėklomis, tačiau paruoštame patiekale tokia cukinija vis tiek nebus tokia skani kaip jauna.

Ingredientai

  • jaunos cukinijos: 2
  • kvietiniai miltai: 100 gramų
  • augalinis aliejus: ~2 valgomųjų šaukštų
  • druska: pagal skonį

  Recepto paruošimas

 1. 1. Paruoškime ingredientus. Savo cukinijas nuplaukime, nusausinkite su medvilniniais rankšluosčiais. Nupjaukime galus iš abiejų pusių. Supjaustykite griežinėliais ne daugiau kaip vieno centimetro storio griežinėliais.
 2. supjaustytos cukinijos griežinėliais
 3. 2. Cukinijos griežinėlius pabarstykite druska ir sudėkite į dubenį. Tada išpilkite susidariusias sultis iš indo. Į lėkštę suberkite kvietinius miltus ir joje apvoliokite cukinijų apskritimus. Nuo cukinijų nukratykite susidariusį miltų perteklių.
 4. cukinijos su miltais
  Reklama
 5. 3. Į keptuvę storu dugnu supilkite augalinį aliejų. Įkaitinkite. Dėkite cukinijos griežinėlius. Jei norite, ant viršaus pabarstykite maltais pipirais, druskos jau nebereikia. Apkepkite cukinijas ant vidutinės kaitros iki auksinės rudos spalvos iš vienos pusės.
 6. apkepta cukinija miltuose
 7. 4. Tada apverskite ir apkepkite iš kitos pusės. Jei cukinijų apskritimai yra gan stori ir atrodo, kad jie neapkepę ir bus dar ganėtinai traškūs paruoštame patiekale, tuomet galite keptuvę uždengti dangčiu ir palaikyti cukiniją keptuvėje dar kelias minutes, kad viduje geriau iškeptų, bet išorėje nepridegtų.
 8. iškeptos cukinijos keptuvėje su miltais
 9. 5. Cukinijas išimame iš keptuvės į lėkštę su popieriniu rankšluosčiu, kad aliejaus perteklius susigertų į servetėlę, o gatavame patiekale esanti cukinija nebūtų labai riebi.
 10. keptos keptuvėje cukinijos griežinėliais
 11. 6. Šitaip padarome su visais keptais cukinijų griežinėliais. Karštas cukinijas pabarstykite susmulkintais arba išspaustais česnakais. Arba į padažą dėkite susmulkintą 1 česnaką, kurį patiekite su cukinijomis.
 12. 7. Miltuose keptas cukinijas patiekite į stalą, pagal norus su grietine, majonezu ar kitu mėgstamu padažu. Skanaus!
 13. 8. Rekomendacija: Daugiau cukinijų receptų rasite: Receptai iš cukinijų.
Kepta cukinija miltuose
Kepta cukinija miltuose
Focaccia duonelė su alyvuogėmis - nuostabus užkandis prie vyno!
(2)
Kepti kalafiorai orkaitėje su sūriu
(3)
Lazanija su varške ir cukinija
(1)
Eggplant - baklažanų parmigiana
(1)