Super desertas: Šokoladiniai putėsiai

2020-02-05 Autorius Lithuanian in the USA

Super desertas: Šokoladiniai putėsiai
Šokoladiniai putėsiai - tai nuostabus desertas, kuris tirpsta burnoje. Itin šokoladinis, nerealaus, švelnaus skonio. Pagaminti šokoladiniams putėsiams prireiks juodojo šokolado ir riebios grietinėlės, o visi kiti papuošimai jau yra Jūsų fantazijos reikalas. Putėsius taip pat galima sluoksniuoti su plakta grietinėle, žele, uogienėmis arba kitais kremais. Šie putėsiai pastovėję maždaug 60 minučių šaldytuve ganėtinai gerai sustingsta, todėl juos taipogi būtų galima panaudoti gaminant tortą arba keksiukų įdarui ir dekoravimui.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • juodas šokoladas: 170 gramų
  • plakamoji riebi grietinėlė: 2 stiklinių (35% riebumo)
  • cukraus pudra: 3 valgomųjų šaukštų
  • vanilės ekstraktas: 1 arbatinio šaukštelio
  • kokteilinės (maraschino) vyšnios papuošimui: 4 (nėra būtina)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių šokoladą sulaužykite į nedidelius gabaliukus.
 2. 2. Į nedidelį puodą supilkite puse stiklinės grietinėlės, užvirkite, tuomet nukelkite nuo ugnies, sudėkite šokolado gabaliukus ir maišykite, kol šokoladas ištirps.
 3. Reklama
 4. 3. Paskui supilkite į didesnį dubenį.
 5. 4. Į kitą dubenį supilkite likusią grietinėlę, vanilės ekstraktą, suberkite cukraus pudrą ir plakite elektriniu mikseriu, kol grietinėlė nebekris nuo mikserio šluotelių (tik neperplakame, kad grietinėlė nesušoktų į gumuliukus).
 6. 5. Trečdalį išplaktos grietinėlės atsargiai (naudodamos šaukštą arba mentelę) įmaišykite į šokolado-grietinėlės mišinį, paskui lėtai įmaišykite likusią grietinėlę.
 7. 6. Šokoladinus putėsius sudėkite į stiklines arba desertinius indelius. Aš pati asmeniškai naudojau šaukštą, bet galima naudoti ir konditerinį švirkštą.
 8. 7. Putėsius papuoškite vyšniomis ir patiekite iškart arba dėkite į šaldytuvą. Lepinkitės!
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau desertų receptų rasite: Desertai.