Vištienos sriuba su morkomis ir salierų kotais

2018-08-11 Autorius WorldRecipes.lt

Vištienos sriuba su morkomis ir salierų kotais
Tai labai skani vištienos sriuba, kurią aš gaminu su morkomis ir saliero kotais. Tikriausiai tai pats geriausias mano per ilgą laiką "išdirbtas" receptas, kuris mūsų šeimos niekada nenuvilia. :)

Ingredientai

  • šviežios geros kokybės vištos: 1
  • vanduo: 8 puodelių
  • druska: 1 valgomojo šaukšto
  • svogūnai: 3
  • česnakas: 4 skiltelių
  • salieras: 2 kotų
  • morkos: 2

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių visą vištą supjaustome gabalais bei sudedame į puodą. Nenulupame odelės, nes ji taip pat suteiks sriubai papildomo skonio. Šlaunelės, krūtinėlė, sparneliai - visos skirtingos vištos dalys - pasižymi kitokiomis skoninėmis savybėmis, ir tai suteikia sriubai sodrumo.
 2. 2. Tada vištieną užpilame su šaltu vandeniu, kad apsemtų. Vandens neturėtų būti labai daug. Visai vištai pilnai pakanka 8 puodelių. Įdedame valgomą šaukštą druskos.
 3. Reklama
 4. 3. Pradedant sriubai virti, sumažiname ugnį bei kruopščiai nugraibome vis iškylančias putas ir riebalus. Jei tą darbą atliksime kruopščiai, sriuba bus skaidri bei turės puikią spalvą. Sudedame supjaustytus svogūnus ir "sveikas" (tik nuluptas) česnako skilteles. Kiek vėliau sudedame supjaustytus saliero kotus. Vėliausiai sudedame morkas. Daržovių neskubame dėti, kad nepervirtų, nes jos - sriubos dalis.
 5. 4. Vištienos krūtinėlė išverda per pusvalandį. Būtent tuo metu krūtinėlę išimame, palikdamos kitas vištos dalis, nes joms išvirti reikia maždaug 40 minučių.
 6. 5. Išvirusią vištieną išimame. Jos sriubai bus kiek per daug. Iš tos išvirusios mėsytės bus galima paruošti kokių nors kitų nuostabių patiekalų. Nuo mėsos, kuri bus dedama vėl į sriuba, nulupame odelę, mėsą "sudraskome" ir vėl sudedame į sriubą. Mėsos turėtų būti maždaug du puodeliai.
 7. 6. Turint šį nuostabų sriubos pagrindą, vėliau galimos įvairiausios variacijos su makaronais arba kitais produktais. Bebaigiant sriubai virti, aš pati sudėjau smulkių makaroniukų. Sriuba buvo nuostabios spalvos bei idealaus skonio.
 8. 7. Pastebėjimas: Aš pati šį kartą sriubą viriau iš pusės vištos. Ją perpjoviau išilgai, kad į sriubą patektų visos vištos dalys: tiek sparnelis, tiek šlaunelė, tiek krūtinėlė, o sriubos skonis nenukentėtų. Pavyko pagaminti 4 lėkštės sriubos. Tai, ko gero, nuostabiausias vištienos sriubos receptas, kokį tik teko man išbandyti.
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau vištienos sriubų receptų rasite: Vištienos sriubos.

Gintarė

Tikrai labai skani. Bus gaminama dar ne vieną kartą. :)
Atsakyti
Vištienos sriuba su morkomis ir salierų kotais
Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis
(3)
Pomidorinė kopūstų sriuba su vištiena
(4)
Vengriška tiršta guliašinė sriuba su jautiena
(11)
Pupelių sriuba su dešrelėmis
(2)