Moliūgų, apelsinų ir citrinų uogienė

2018-08-28 Autorius WorldRecipes.lt

Moliūgų, apelsinų ir citrinų uogienė
Tokią uogienę jau ir pernai gaminau ir mėgavaus, bet ji buvo šiek tiek kitokia, šiais metais sugalvojau ją dar sutrinti kombainu (blenderiu) ir gavosi labai super. Dar skanesnė, tokia vientisa :) bet galite ir netrinti jos, kaip jau labiau norisi. Skonis tikrai pasakiškas, net suprasti sunku ką čia valgai. Atrodo lyg ir kokie persikai, lyg ir kokie abrikosai, taip pat jaučiasi ir apelsinas, na žodžiu būtina pabandyti, kad iki galo suprasti. 

Ingredientai

  • moliūgas: 3 kilogramų (nuluptas, nuvalytas bei supjaustytas kubeliais)
  • cukrus: 1 kilogramo
  • apelsinai: 4-5
  • citrinos: 2-3

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių moliūgą supjaustykite kubeliais, prieš tai jį nuvalykite bei nulukite. Tada apipilkite cukrumi, nutarkuokite apelsinų ir citrinų žieveles bei supjaustykite nuluptas citrinas ir apelsinus, sudėkite prie moliūgo ir palikvisa nakčiai.
 2. 2. Per naktį atsiranda sulčių, kuriose mes ir virsime uogienę. Vandens įpilti net nereikia. Ilgai virti taip pat nereikia, užtenka maždaug 30-40 minučių.
 3. Reklama
 4. 3. Po to atvėsinkite šiek tiek, sutrinkite kombainu, vėl viską dėkite į puodą ir užvirkite, tuomet supilstykite į indelius bei neškite į rūsį žiemai. Mėgaukitės!
 5. 4. Pastebėjimas: Nuostabiai tinka prie varškės sūrio, prie įvairiausių blynų, mano šeima valgo net prie vištienos (kaip šaltą padažą). Taip pat galite ir į įvairius gaminius kepant įdėti, trumpai tariant visur tinka skanus dalykas.
 6. 5. Rekomendacija: Daugiau uogienių receptų rasite: Uogienės.